P. VAN OSTAIJENLAAN 2, HOVECLUBLOKAAL: SPORTHAL WEYNINCKHOVEN
VOORZITTER-BRIEFWISSELAAR-WEBSITE-VERANTWOORDELIJKE RVS

Joostens Eddy

eddy.joostens@gmail.com

info@fdebevers.be

Unolaan 62


2620 Hemiksem

0486/ 42.40.93

ONDERVOORZITTER - FEESTBESTUURDER

De Ridder Roger

deridder47@gmail.com

Karel Govaertstraat 5

03/ 322.66.45

2100 DEURNE

0477/ 31.09.92

secretaris - WEBSITE

Van Engeland Marleen

marleen.van.engeland@hotmail.com

Daalsveld 2


2547 Lint

0486/ 60.51.57

PENNINGMEESTER

Docx Marc

marc.docx@pandora.be

Hooiveld 31

03/ 455.14.27

2520 RANST

0471/ 70.00.66

VERANTWOORDELIJKE INRICHTINGEN

Van Reeth Harry

hvr@skynet.be

Gijsbrecht Van Deurnelaan 60 b2

 

2100 DEURNE

0479/ 98.20.64

VERSLAGGEVER-UITGEVER CLUBBLAD

Roekens Edward

edward.roekens@telenet.be

Ridder Van Ranstlei 41


2640 MORTSEL

0472/52.70.85

ECONOOM - VERANTWOORDELIJKE SPONSORING

Van Thillo Ludo

ludo.van.thillo@gmail.com

August Van Putlei 62

03/ 321.02.48

2150 BORSBEEK

0478/ 78.29.47

verantwoordelijke rvs classic

Van Den Broeck Eric

vandenbroeck.e@worldonline.be

Fort V-straat 26

03/ 448.35.21

2650 EDEGEM

0479/ 98.89.56

afgevaardigden aa/wt

Joostens Eddy, Van reeth Harry, Ludo Van Thillo